TASTA ARMATURA SP. Z O.O. 37-450 Stalowa Wola ul. Władysława Grabskiego 38 NIP 865-00-13-543 tel. +48 15 813 43 77 email: rury@tasta.com.pl

Kontakt

TASTA Armatura Sp. z o.o.

37-450 Stalowa Wola
ul. Władysława Grabskiego 38
NIP 865-00-13-543
Nr KRS 0000056442
Sąd Rejonowy Rzeszów,
XII Wydział Gospodarczy KRS

Kapitał zakładowy: 1 080 000 PLN

Adresy e-mail

Zamówienia:
rury@tasta.com.pl,
gaz@tasta.com.pl
Zapytania:
market@tasta.com.pl
Atesty:
atesty@tasta.com.pl
Reklamacje:
logistyka@tasta.com.pl

Dział handlu rurami

tel. (015) 813 43 77
tel. (015) 813 43 76
fax (015) 843 22 66
e-mail: rury@tasta.com.pl

Nasze oddziały w Polsce

Oddział Białystok
ul. Choroszczańska 29
15-732 Białystok
tel. (085) 652 57 91
fax (085) 652 57 91
tel. kom. (0510) 998 660
e-mail: bialystok@tasta.com.pl
Oddział Bydgoszcz
ul. Szajnochy 14
85-738 Bydgoszcz
tel. (052) 345 25 04
fax (052) 346 64 46
tel. kom. (0510) 998 661
e-mail: bydgoszcz@tasta.com.pl
Oddział Gdynia
ul. Starochwaszczyńska 44
81-061 Gdynia
tel. (058) 663 05 09
fax (058) 669 98 96
tel. kom. (0510) 998 663
e-mail: gdynia@tasta.com.pl
Oddział Gliwice
ul. Błogosławionego Czesława 13 c
44-100 Gliwice
tel. (032) 331 67 00 wew. 226
fax (032) 333 01 10 wew. 226 
tel. kom. 664 477 209 
e-mail: gliwice@tasta.com.pl
Oddział Katowice
ul. Konduktorska 14 A
40-155 Katowice
tel. (032) 257 24 93
fax (032) 353 05 43
tel. kom. (0510) 998 664
e-mail: katowice@tasta.com.pl
Oddział Łódź
ul. Duńska 1
91-204 Łódź
tel. (042) 650 67 44
fax (042) 650 67 44
tel. kom. (0510) 998 675
e-mail: lodz@tasta.com.pl
Oddział Poznań
ul. Druskiennicka 8/10
60-476 Poznań
tel. (061) 848 58 05
fax (061) 849 09 67
tel. kom. (0510) 998 666
e-mail: poznan@tasta.com.pl
Oddział Sosnowiec
ul. Ptasia 3
41-200 Sosnowiec
tel. (032) 291 83 32
fax (032) 291 00 32
tel. kom. (0600) 354 484
e-mail: sosnowiec@tasta.com.pl
Oddział Szczecin
ul. Szczawiowa 53 D
70-010 Szczecin
tel. (091) 482 58 33
fax (091) 482 58 33
tel. kom. (0510) 998 669
e-mail: szczecin@tasta.com.pl
Oddział Warszawa
ul. Instalatorów 9
02-237 Warszawa
tel. (022) 886 99 38
fax (022) 886 99 39
tel. kom. (0510) 998 671
e-mail: warszawa@tasta.com.pl
Oddział Wrocław
ul. Międzyleska 4
50-514 Wrocław
tel. (071) 333 65 86
fax (071) 333 65 16
tel. kom. (0510) 998 674
e-mail: wroclaw@tasta.com.pl